fbpx

Konkurs Ekozabawka

Konkurs Ekozabawka

AKTUALNOŚCI

Nasze Przedszkole postanowiło zorganizować jakiś czas temu Konkurs Ekologiczny. Na warsztat tym razem wybraliśmy tematykę dość ciekawą, czyli ekologiczne zabawki.

Wszystkie dzieci w naszym przedszkolu, miały okazję wykazać się wielką kreatywnością i nadać życie swoim starym oraz niepotrzebnym przedmiotom, zupełnie nowe życie. Jak na prawdziwych odkrywców przystało, dzieci z wielkim zapałem wzięły się do pracy w swoich domowych zakątkach. Gdy nadszedł dzień ogłoszenia wyników, wszyscy biorący udział w konkursie musieli zgodnie przyznać jedno, ekologiczne zabawki mogą sprawiać dzieciom tyle samo zabawy co zwykłe maskotki czy klocki.

A oto zwycięzcy oraz laureaci konkursu:

I miejsce Anna i Zuzanna Zwęglińskie

I miejsce Anna i Zuzanna Zwęglińskie


IImiejsce Witold Rydel

II miejsce Witold Rydel


III miejsce Jan Ciski

III miejsce Jan Ciski

Dodaj komentarz