Rusza „Miasteczko Maluchów”

AKTUALNOŚCI

Przedszkole Miasto Dzieci ogłasza start zajęć adaptacyjnych „Miasteczko Maluchów” dla dzieci, które będą uczęszczały do Przedszkola w roku 2017.

Cykliczne zajęcia adaptacyjne to idealne przygotowanie twojego dziecka do wejścia w codzienne życie przedszkolaka, które będzie jedynym z najważniejszych okresów w jego karierze edukacyjnej. Każdego roku organizując nasze „Miasteczko Maluchów” zachęcamy wszystkich rodziców mających za cel posłanie swoich dzieci do Przedszkola w przyszłych roku szkolnym, do zapoznania się z naszą ofertą.

Zajęcia mają za zadanie stymulować rozwój dziecka, dać poczucie bezpieczeństwa i możliwość poznania zasad współżycia z dziećmi oraz dorosłymi. Istotnym elementem jest także dbanie o rozwój społeczny i emocjonalny. Cały program oparty jest na fundamentalnych zabawach opracowanych przez Gordona Drydena, realizujemy go poprzez gry i zabawy dydaktyczne z udziałem rodziców.

Główne założenia zajęć:

• konstruowanie poprawnych wypowiedzi
  • rozszerzanie słownictwa
  • rozwijanie logicznego myślenia
  • doskonalenia pamięci oraz spostrzegawczości

Termin zajęć:

• każda środa
  • w godzinach 15:30-17:30
  • od października do czerwca
  • w ostatnim tygodniu sierpniu zajęcia odbywają się każdego dnia

Każdy rodzic może zapisać swoje dziecko na okres jednego lub dwóch semestrów, opłata za zajęcia może być podzielona na raty miesięczne lub semestralne.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu zainteresowanych rodziców osobiście.

Zapisy na zajęcia adaptacyjne są także dokonywane poprzez formularz zamieszczony na naszej stronie, wystarczy kliknąć obrazek poniżej, aby przejść do podstrony oferty Przedszkola.